Directii de actiune

Cultura

Tineret

Cine suntem?

Suntem un grup de oameni care isi propun sa construiasca legaturi, sa creeze oportunitati si sa implice societatea in dezvoltarea de proiecte inovative, sustenabile si necesare in domeniul educatiei, culturii, al tineretului si sportului, care sa contribuie la imbunatairea conditiilor de viata ale societatii. Vrem sa ne aducem aportul la recladirea identitatii comunitatilor in care traim, bazata pe un caracter meritocratic, in care unitatea, cooperarea, respectul, responsabilitatea si dorinta de a crea un mediu cat mai bun pentru generatiile viitoare sa fie valori de baza.

ora-de-educatie-rutiera-asociatia-edit
Creative-Motion-Reinvent-The-World
Fa o fapta buna

Cel mai important proiect de educatie rutiera din Romania              Liceeni inventatori cu spirit antreprenorial                          O campanie bazata pe empatie sociala